• Jak postupovat při plánování oslavy u vás.?
  Oproti běžným zvyklostem v jiných hernách u nás nejsme nakloněni účtování různých narozeninových balíčků, poplatků za rezervaci herny a podobně. Snažíme se především o čitelnost a spravedlnost účtovaných částek, proto obvykle doporučujeme před oslavou včas nahlásit samotnou rezervaci s orientačním počtem hostů – teprve v den konání akce počítáme skutečně dorazivší děti a dospělé a účtujeme adekvátní vstupné – tedy neřešíte na poslední chvíli nemocné, v zácpě uvízlé, rozhádané nebo naopak nově vzniklé známé. Stejně doporučujeme postupovat i v otázce občerstvení, kdy v běžné nabídce herny je dostatečný sortiment k zahnání hladu nebo jen chutě – platíte pak jen reálnou konzumaci, přičemž je možno s obsluhou i domluvit rozdělení, co všechno jste ochotni za své hosty platit, případně při jakém limitu si přejete být upozorněni a podobně. Dort umíme po dohodě zajistit, nabízíme ale i za symbolický poplatek možnost přinést si vlastní. Podle našich zkušeností děti příliš na výzdobu nedají, pokud si ale přejete výrazně vylepšit vzhled prostoru pro oslavu, umožníme vám to v rozumném předstihu. V případě domlouvání oslavy doporučujeme začít dostatečně včas, zejména pokud uvažujete o účasti animátora nebo se oslava má konat v exponované časy/dny. Pořádání oslavy pro uzavřenou společnost nenabízíme – děti si nejvíce zábavu užijí, když jich je co nejvíce a ideálně se přitom potkávají s novými kamarády. Rozlišení oslavenců (zejména z důvodu sledování konzumace) od běžných návštěvníků herny lehce řešíme pomocí barevných náramků, zkušenosti máme i s uspořádáním několika jednotlivých oslav zároveň.
 • Je možno u vás děcko ponechat bez dozoru.?
  Bohužel nejsme v tuto chvíli zařízeni na poskytování služby hlídání dětí a tudíž po celou dobu pobytu musí být s prckem přítomen odpovědný zástupce. V ojedinělých případech můžeme tuto roli svěřit například staršímu sourozenci, vždy ale záleží na dohodě s přítomným personálem, situaci v herně a dalších okolnostech, rozhodně nelze tuto eventualitu na obsluze jakkoliv vynucovat.
 • Mohu si do herny přinést vlastní „………………“.?
  Akceptujte prosíme bez výhrad naši prosbu, abyste v souladu s provozním řádem do herny nepřinášeli vlastní potraviny, nápoje nebo hračky. Ceny vstupů i prodávaného sortimentu jsme se snažili nastavit do takové úrovně, aby co nejméně zatěžovaly rozpočty rodin s malými dětmi, na druhou stranu ale udržitelnost takového projektu stojí na respektování základního obchodního modelu a s ním se konzumace přinesených potravin neslučuje. Nezřídka se navíc hosté takové potraviny snaží schovávat před obsluhou a lehce při takovém manévrování dochází k poškození nebo znečištění vybavení herny. U vlastních hraček nebo nepřiměřeně objemnému/početnému vybavení pro menší děti pak složitě sledujeme, zda se nepomíchají s naším inventářem nebo zda nemůže docházet k jejich poškození, případně záměně.
 • Kdo hlídá bezpečnost dětí.?
  Základní dodržování pravidel sleduje samozřejmě obsluha herny, není ale v jejích silách vidět a stihnout řešit všechny potenciálně nebezpečné situace. Apelujeme proto především na vás – jsme dětským koutkem s kavárnou, snažíme se poskytnout prostor pro vaše děti, aby si mohly pohrát, nemáme ale ambice vaše děti hlídat, vychovávat nebo za ně zodpovídat. Pokud tedy vidíte, že váš potomek skáče do balonkového bazénku a přitom se v něm nenápadně schovává jiné dítě, bude určitě vhodné předejít úrazu včasným upozorněním. Rovněž pokud při hraní některé z dětí ničí hračky nebo vybavení herny, budeme rádi, pokud bez ohledu na rodinnou příslušnost takového nezbedy zasáhnete – se zničenými hračkami nebude později rozhodně taková zábava.;) V neposlední řadě bychom rádi připomněli nutnost do prostoru pěnové podlahy nevnášet žádné pití ani pokrmy – podlaha je celkem odolná lecčemu, tekutina a jídlo jí však mohou nejen znečistit ale i trvale poškodit.